Redaktor tematyczny: prawo administracyjne i konstytucyjne

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2007 r. obronił na tym Wydziale rozprawę doktorską pt. Przedsiębiorca publiczny wobec wolności gospodarczej i został zatrudniony na stanowisku adiunkta w Zakładzie Administracyjnego Prawa Gospodarczego i Bankowego WPiA UW. Pracował na Uniwersytecie Warszawskim jako Kierownik Szkoły Prawa Niemieckiego, instytucji powstałej w ramach współpracy Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Fryderyka Wilhelma w Bonn. Pełnił również funkcje w administracji publicznej jako Prezes Urzędu Regulacji Energetyki oraz ekspert w Biurze Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu. W 2011 r. Research Fellow w Institute of World Politics w Waszyngtonie D.C. Członek redakcji czasopisma Forum Prawnicze.

UJ logo logo Utriusque Iuris

Programy

W latach 2019–2020 czasopismo wydawane jest w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Forum Prawnicze 2020
Wykonanie: Solmedia.pl