Dr hab. Monika Niedźwiedź, od 2004 r. adiunkt w Katedrze Prawa Europejskiego UJ. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa UE, m.in. w zakresie stosunków zewnętrznych UE, problematyki umów międzynarodowych zawieranych przez UE oraz europejskiego prawa administracyjnego i relacji między prawem krajowym i unijnym w kontekście  procedur administracyjnych. Wykładowca w ramach szkół obcych prawa europejskiego (m.in. w ramach szkoły letniej zorganizowanej przez Uniwersytet w Lejdzie (2017), Haim Strikes School of Law (2018), China-EU School of Law (2019). Członek etatowy Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Krakowie. 

https://orcid.org/0000-0002-4822-6119

UJ logo logo Utriusque Iuris

Programy

W latach 2019–2020 czasopismo wydawane jest w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czasopismo jest ujęte w bazie European Reference Index for Humanities and Social Sciences (ERIH PLUS) oraz w bazie HeinOnline.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Forum Prawnicze 2022
Wykonanie: Solmedia.pl